Aplikuj


Maja

Kraj pobytu: USA Floryda
Data pobytu: Sierpień 2016- nadal

W pogoni za marzeniami pojechałam na Florydę :-) Odwiedzenie Nowego Jorku - „stolicy świata” na długo pozostanie w mojej pamięci, żaden film, zdjęcie czy pocztówka nie odda magii tego fascynującego miasta!

Nieco ponad dwa miesiące temu w pogoni za marzeniami opuściłam swoją ojczyznę, rodzinę i przyjaciół. Spakowana w walizkę i plecak wyruszyłam w daleki, jeszcze wtedy nieznany mi świat… Po szesnastogodzinnej podróży szczęśliwe wylądowałam na amerykańskiej ziemi, aby następnie odbyć trzydniowe szkolenie. „Orientation” to jedyna i niepowtarzalna okazja do poznania ludzi z całego świata, których łączy jedno - zamiłowanie do dzieci! Odwiedzenie Nowego Jorku - „stolicy świata” na długo pozostanie w mojej pamięci, żaden film, zdjęcie czy pocztówka nie odda magii tego fascynującego miasta! Kolejnym przystankiem w mojej podróży było miasto Boca Raton na Florydzie, czyli mój nowy dom na najbliższy rok…
Doprawdy nie da opisać się towarzyszących mi wtedy emocji, stres połączony z ekscytacją, strach przeplatany z ogromną radością… jednak ani chwili zwątpienia - show must go on! Od pierwszego momentu spędzonego w gronie nowej rodziny zdałam sobie sprawę, co oznacza „Perfect match”. Moja rodzina goszcząca dołożyła wszelkich starań abym od razu poczuła się jak w domu. Opieka nad trójką dzieci potrafi być wymagająca jednak nie ma lepszej rekompensaty od szczęścia i uśmiechu wypisanego na dziecięcej twarzy!
 Roczny wyjazd do USA wiąże się z ogromnymi zmianami. To nie tylko podróż na odległy kontynent ale i również w głąb samej siebie. To także spełnienie marzeń, bo warto pamietać, że wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić, jeśli tylko mamy odwagę je realizować !


Pozdrowienia z Florydy