Aplikuj


Magdalena Ś

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: 01.12.2016 - Nadal

Moja przygoda w USA rozpoczęła się dokładnie 2 miesiące temu, jednak mam wrażenie jakbym była tutaj dużo dłużej. W Seattle czuję się jak w domu, głównie za sprawą mojej rodziny goszczącej. Trafiłam na prawdziwy "perfect match". Opiekuję się wspaniałymi dzieciakami i mam ogromne wsparcie i zaufanie ze strony ich rodziców.

Moja przygoda w USA rozpoczęła się dokładnie 2 miesiące temu, jednak mam wrażenie jakbym była tutaj dużo dłużej.
W Seattle czuję się jak w domu, głównie za sprawą mojej rodziny goszczącej. Trafiłam na prawdziwy "perfect match". Opiekuję się wspaniałymi dzieciakami i mam ogromne wsparcie i zaufanie ze strony ich rodziców. To właśnie oni pokazali mi jak piękne jest miasto w którym aktualnie mieszkam. Dzięki nim mogłam zobaczyć m.in. tak niezwykłe miejsce jak Mount Rainier.
W czasie tych kilku tygodni odbyłam również swój pierwszy, prawdziwy roadtrip: Los Angeles - Grand Canyon - Las Vegas. Przez te 6 dni mogłam się przekonać jak bardzo pomocni i gościnni są Amerykanie. Zobaczyłam jedyne w swoim rodzaju miejsca, poznałam świtnych ludzi których zapewne (niestety) już nigdy nie zobaczę i przeżyłam chwile jak z filmów.
2 miesiące to dla wielu osób bardzo niewiele. Jednak ja przez ten czas zdążyłam kompletnie zmienić swoje życie i spełnić marzenia, które wydawały mi się niemożliwe do spełnienia. A to jeszcze nie koniec, mój amerykański sen nadal trwa..