Aplikuj

Odkryj słoneczne Włochy z Gawo Au Pair!

Patrząc na szczęśliwe włoskie dzieci i ich odprężonych rodziców pozostaje jedynie spakować walizkę i wyruszyć jako Au Pair do słonecznej Italii!

Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair od 1999 roku. W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymasz kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie możesz uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać uroki Włoch!
Decydując się na zostanie Au Pair we Włoszech masz niepowtarzalną okazję zasmakować prawdziwego włoskiego życia, i to dosłownie! Jadąc na typowe włoskie wakacje, mieszkając w hotelu, nigdy nie doświadczysz i nie poczujesz, jak to jest stać się integralną częścią tego wspaniałego kraju. Włoska kuchnia, włoski temperament i włoski styl życia odkryją się przed Tobą w pełni tylko wtedy, gdy poznasz je od środka. GAWO Au Pair daje Ci taką szansę. Warto z niej skorzystać.

Podróże

Włochy mają najstarszą tradycję turystyczną na świecie. Atrakcyjność tego kraju jest nie do przecenienia. Gdziekolwiek byś nie pojechała, spotkasz tam coś interesującego. Włoskie Dolomity w Alpach w regionie Val d’Osta, Apeniny, Morze Jońskie, Tyrreńskie, Liguryjskie, ogromna liczba światowej klasy zabytków Włoch sprawia, że zwiedzanie tego kraju nigdy nie jest nudne. Do najpopularniejszych miast należą m.in.: Rzym, Wenecja, Mediolan, Florencja, Bolonia, Genua, Padwa, Piza, Siena, Werona, Ferrara, Rawenna i Neapol.
Program Gawo Au Pair oferuje przeżycie niezapomnianego czasu. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą, będziesz mogła każdego dnia poznawać ich kulturę, sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. 

Nauka

Wyjazd z Gawo Au Pair wiąże się ściśle z nauką języka oraz jego praktycznym wykorzystaniem. Rodzina goszcząca codziennie będzie Twoją prywatną szkołą języka włoskiego. Będziesz miała także możliwość uczestnictwa w dodatkowym kursie językowym, po którym z łatwością zdasz egzamin z języka włoskiego.
Przebywając we Włoszech możesz nauczyć się przy okazji wiele nowego na temat sztuki i mody. 60% światowego dziedzictwa kultury znajduje się we Włoszech. Ta kolebka kultury jest idealnym miejscem na pogłębianie swojej wrażliwości i rozwijanie ukrytych talentów.

Praca

Włosi kochają dzieci i dają temu wyraz przy każdej okazji. Dzieci są przyjaźnie witane w przestrzeni publicznej, bez wydzielania specjalnych miejsc tylko dla nich, by nie przeszkadzały dorosłym. W restauracjach biesiaduje się w dużym rodzinnym gronie. Dzieci są po prostu częścią społeczeństwa.
Jeśli lubisz wyzwania i masz zmysł pedagogiczny, to włoskie dzieci będą dla Ciebie idealnym sprawdzianem i doświadczeniem. Nikt od nich nie wymaga, by były ciche i posłuszne. Włoskie dzieci są ekspresyjne oraz nieskrepowane, a jednocześnie poprzez częste przebywanie w świecie dorosłych nauczone współistnienia i szacunku wobec innych. Dorośli nie traktują ich jak delikatnych i bezbronnych istot, które należy cały czas nadzorować i chronić. Będąc Au Pair we Włoszech nauczysz się nowego stylu wychowania dzieci, polegającego na dopasowaniu życia dziecka do codziennego trybu życia dorosłych w celu jego edukacji i rozwoju.

Przygoda

Wyjazd jako Au Pair do Włoch to gwarancja przeżycia niezwykłych chwil jako przyjaciel goszczącej Cię rodziny. Podczas pobytu w Italii z pewnością poznasz ludzi z całego świata, zachłyśniesz się wszechobecną sztuką i staniesz się kolekcjonerem niezapomnianych przeżyć. Połączenie pracy i wakacji w tak urokliwym kraju to mieszanka wybuchowa, która kryje w sobie ogrom możliwości do przeżycia niejednej przygody.

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego Koordynatora w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej: będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu we Włoszech: po wyborze rodziny, ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!