Aplikuj

Odkryj Wielką Brytanię z Gawo Au Pair!

Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair od 1999 roku. W zamian za opiekę nad dziećmi będziesz otrzymywać kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie będziesz mogła uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać różnorodną Wielką Brytanię!

Podróże

Program Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą, będziesz mogła każdego dnia poznawać kulturę, ich sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnym czasie z pewnością będziesz wybierać się na bliższe i dalsze wycieczki.

Nauka

W czasie pobytu u brytyjskiej rodziny każdego dnia będziesz ćwiczyć język. Nabierzesz praktycznej znajomości oraz swobody w porozumiewaniu się. Uczestnictwo w dodatkowych kursach językowych pozwoli Ci zdać egzamin z języka angielskiego.

Praca

Au Pair to nie tylko opieka nad dziećmi!
Będziesz członkiem rodziny goszczącej. Będziesz jednocześnie opiekunka, siostrą, koleżanka, ciocią i powierniczką dziecięcych tajemnic.

Przygoda

Wyjazd jako Au Pair do Wielkiej Brytanii to prawdopodobnie największa przygoda twojego życia!
Poznasz mnóstwo nowych przyjaciół nie tylko z Anglii, Walii, Szkocji czy Irlandii Północnej, ale i z całego świata, z którymi będziesz spędzać wolny czas i odkrywać uroki tego przepięknego kraju.

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego konsultanta w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej: będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii: po wyborze rodziny i ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!