Aplikuj

 ,,Au Pair- Roczna Przygoda w USA" konkurs dla maturzystów 2018

Uczysz się angielskiego? Chcesz spędzić rok w Stanach Zjednoczonych i chodzić na kursy do college’u? Weź udział w konkursie językowym. Napisz list w języku angielskim i wygraj bezpłatny wyjazd Au Pair do USA!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XI edycji projektu edukacyjnego „Au Pair- roczna przygoda w USA ”, skierowanego specjalnie do tegorocznych maturzystów. Naszym celem jest popularyzacja wśród młodych osób Programu Au Pair, gdyż jest to dostępna dla każdego i bezpieczna metoda nauki i pracy za granicą. Zapraszamy osoby kończące szkołę do udziału w naszym projekcie oraz skorzystania z możliwości bezpłatnej nauki języka angielskiego w USA.

 

Zasady Konkursu

Osoby uczące się angielskiego i zainteresowane udziałem w Programie Au Pair zapraszamy do udziału w KONKURSIE JĘZYKOWYM, warunkiem udziału jest napisanie w języku angielskim listu (1-2 strony A4), zaczynającego się od słów „My dear Host Family…” i skierowanego do potencjalnej rodziny amerykańskiej. Należy przedstawić siebie, swoją rodzinę, otoczenie, swoje zainteresowania, doświadczenie w opiece nad dziećmi i plany na przyszłość oraz uzasadnić chęć wyjazdu do USA i wzięcia udziału w programie Au Pair.

Spośród wszystkich nadesłanych prac konkursowych biuro Gawo wybierze najlepsze i nagrodzi je następującymi nagrodami;

  • I miejsce ( 5 laureatów ) – 99% rabatu na wyjazd Au Pair USA
  • II miejsce ( 10-ciu laureatów ) -50% rabatu na wyjazd Au Pair USA
  • III miejsce (15-stu laureatów) -30% rabatu na wyjazd Au Pair USA

Nie zwlekaj ! Już dziś wyślij do nas swój list do rodziny goszczącej!

Sprawdź swój angielski- konkurs językowy

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty powinny być zgłoszone w terminie do 15 lutego 2018 przez nauczyciela z danej szkoły.

Całkowite koszty związane z wyjazdem laureatów (poza opłatą wizową) pokrywają rodziny amerykańskie. Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które spełniają wszystkie formalne wymogi uczestnictwa w programie Au Pair USA.

Warunkiem udziału w konkursie, jest przesłanie przez nauczyciela z danej szkoły listów konkursowych i Formularza Uczestnictwa. Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki oferty:

 

Regulamin:

1. Formularz Uczestnictwa oraz wszystkie prace napisane przez uczniów zainteresowanych wyjazdem Au Pair muszą zostać przesłane przez nauczyciela języka obcego w terminie do

15 lutego 2018. Spośród wszystkich nadesłanych prac zostanie wyłonione grono następujących laureatów:

  •  I miejsce (5 laureatów)      – 99% rabatu na wyjazd do USA
  •  II miejsce (10 laureatów)   – 50% rabatu na wyjazd do USA
  •  III miejsce (15 laureatów)  – 30% rabatu na wyjazd do USA

2. Po otrzymaniu prac konkursowych firma Gawo przesyła bezpośrednio uczestnikom konkursu oraz szkole oficjalne potwierdzenie uczestnictwa w projekcie.

3. Kandydaci zainteresowani wyjazdem muszą spełniać wszystkie formalne wymogi wobec osób starających się o wyjazd Au Pair (patrz www.gawo.pl). Warunkiem wyjazdu do USA jest m.in. posiadanie prawa jazdy i komunikatywna znajomość języka angielskiego, paszport oraz posiadanie doświadczenia w opiece nad dziećmi.

4. Wyjazdy objęte niniejszą ofertą mogą być zrealizowane w dowolnym terminie do końca 2018 roku na podstawie umowy, która musi być podpisana indywidualnie z każdym uczestnikiem Programu Au Pair do 1 marca 2018. Kandydat jest również zobowiązany do skompletowania i przesłania do 31 marca 2018 wszystkich wymaganych aplikacji i dokumentów niezbędnych do zorganizowania wyjazdu.

5. Projekt obejmuje wyjazdy roczne, które będą realizowane zgodnie ze wszystkimi zasadami i przepisami programu Au Pair w USA (patrz www.gawo.pl).

6. Każdy laureat zobowiązuje się do napisania w trakcie swojego pobytu 3 relacji opisujących swoje życie jako Au Pair, które będą mogły później zostać wykorzystane na stronie internetowej, bądź fanpage’u GAWO na Facebooku.

7. Firma Gawo zastrzega sobie prawo do niezaakceptowania do wyjazdu osób, które nie spełniają formalnych wymogów uczestnictwa w Programie Au Pair.

8. Niniejsza oferta nie może być łączona z innymi promocjami firmy Gawo.

9. Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją projektu edukacyjnego, wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia konkursu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celu przyznania nagrody i ogłoszenia na stronie internetowej oraz fanpage’u na Facebooku nazwiska i imienia laureata. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest ono warunkiem udziału w projekcie. Administratorem danych osobowych uczestników jest organizator. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Dane osobowe nie będą udostępniane ani przekazywane innym podmiotom.

 

Mamy nadzieję, że nasz projekt spotka się z Państwa zainteresowaniem. W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt z konsultantami Gawo. Chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz prześlemy dodatkowe materiały reklamowe.