Aplikuj

Odkryj Amerykę z Gawo Au Pair!

Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair do USA od 1999 roku. W zamian za opiekę nad dziećmi będziesz otrzymywać kieszonkowe, wyżywienie, zamieszkanie, bezpłatny bilet lotniczy i ubezpieczenie. Będziesz uczęszczać na kurs językowy. Będziesz też mieć mnóstwo czasu, aby poznać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać Amerykę!

Podróże

Program Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą będziesz mogła każdego dnia poznawać kulturę, ich sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnym czasie z pewnością będziesz wybierać się na bliższe i dalsze wycieczki.

Nauka

W czasie mieszkania z amerykańską rodziną będziesz rozwijać znajomość języka angielskiego każdego dnia. Nabierzesz praktycznej znajomości języka. Uczestnictwo w obowiązkowych kursach językowych pozwoli zdać egzamin z języka angielskiego.

Praca

Au Pair to nie tylko opieka nad dziećmi!
Będziesz członkiem rodziny goszczącej. Bedziesz jednocześnie opiekunką, siostrą, koleżanka, ciocią i powierniczką dziecięcych tajemnic.

Przygoda

Roczny pobyt Au Pair w USA to prawdopodobnie największa przygoda twojego życia!
Poznasz mnóstwo nowych przyjaciół z całego świata, z którymi będziesz spędzać wolny czas i odkrywać Amerykę.

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego konsultanta w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej: będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w USA: po wyborze rodziny, ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!

Zobacz wszystkie Blogi, relacje, wspomnienia

Paulina B.

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: 10.11.2016

Dokładnie cztery miesiące temu spakowałam swoją walizkę i wyruszyłam tak naprawdę w nieznane. Czternastogodzinnym lotem otworzyłam nowy rozdział w swoim życiu. Przyznam nie było łatwo rozstać się ze znajomymi i rodziną, która jest dla mnie wszystkim. Jednak ekscytacja i pragnienie czegoś nowego było większe.
więcej

Paulina K

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: 03.08.2016 - Nadal

Moja przygoda zaczęła się w sierpniu. Przez pierwsze kilka dni mojego pobytu byłam na szkoleniu. Poznałam tam wiele ciekawych ludzi z innych krajów. Szkolenie było super. Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy na temat dzieci oraz pierwszej pomocy.
więcej

Kamila K.

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: 28.09.2016 - Nadal

Najbardziej czego obawiałam się przed wyjazdem to ze się zgubie na lotnisku i że rodzinka mnie nie polubi. Na lotnisku jest pełno ludzi z informacji którzy służą pomocą.
więcej