Aplikuj

Odkryj Amerykę z Gawo Au Pair!

Od 16 lat Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair do USA. W zamian za opiekę nad dziećmi będziesz otrzymywać kieszonkowe, wyżywienie, zamieszkanie bezpłatny bilet lotniczy i ubezpieczenie. Będziesz uczęszczać na kurs językowy. Z pewnością będziesz mieć mnóstwo czasu, aby poznać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać Amerykę!

Podróże

Program Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczcą będziesz mogła każdego dnia poznawać kulturę, ich sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnym czasie z pewnością będziesz wybierać się na bliższe i dalsze wycieczki.

Nauka

W czasie mieszkania z amerykańską rodziną będziesz poprawiać znajomość języka angielskiego każdego dnia. Nabierzesz praktycznej znajomości języka. Uczestnictwo w obowiązkowych kursach językowych pozwoli zdać egzamin z języka angielskiego.

Praca

Au Pair to nie tylko opieka nad dziećmi!
Będziesz członkiem rodziny goszczącej. Bedziesz jednocześnie opiekunka, siostrą, koleżanka, ciocią i powierniczką dziecięcych tajemnic.

Przygoda

Roczny pobyt Au Pair w USA to prawdopodobnie największa przygoda twojego życia!
Poznasz mnóstwo nowych przyjaciół z całego Świata, z którymi będziesz spędzać wolny czas i odkrywać Amerykę.

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego Koordynatora w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej.

-Będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w USA.

-Po wyborze rodziny, ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!

Zobacz wszystkie Blogi, relacje, wspomnienia

Kamila K.

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: 28.09.2016 - Nadal

Najbardziej czego obawiałam się przed wyjazdem to ze się zgubie na lotnisku i że rodzinka mnie nie polubi. Na lotnisku jest pełno ludzi z informacji którzy służą pomocą.
więcej

Magdalena Ś

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: 01.12.2016 - Nadal

Moja przygoda w USA rozpoczęła się dokładnie 2 miesiące temu, jednak mam wrażenie jakbym była tutaj dużo dłużej. W Seattle czuję się jak w domu, głównie za sprawą mojej rodziny goszczącej. Trafiłam na prawdziwy "perfect match". Opiekuję się wspaniałymi dzieciakami i mam ogromne wsparcie i zaufanie ze strony ich rodziców.
więcej

Klaudia O.

Kraj pobytu: Klaudia O.
Data pobytu: 30,10.2016- Nadal

Podróż samolotem między kontynentami to wielka frajda. Na pokładzie czeka na nas przemiła obsługa, dobre jedzenie, koc, poduszka i telewizor. Lot mi minął bardzo szybko.
więcej