Aplikuj

Odkryj Niemcy z Gawo Au Pair!

Jeśli lubisz porządek, jesteś konsekwentna w swoim działaniu, systematyczna w obowiązkach i autentyczna w tym, co robisz to świetnie sprawdzisz się jako znakomita Au Pair w niemieckiej rodzinie.

Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair do Niemiec od 1999 roku. W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymasz kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie możesz uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać uroki Niemiec!
Z Gawo Au Pair poznasz i zrozumiesz różnice między polskim a niemieckim usposobieniem oraz stylem życia. Choć jesteśmy państwami bezpośrednio sąsiadującymi i łączy nas wspólna historia, mamy znacząco różne podejście do wychowywania dzieci, edukacji czy współżycia w społeczeństwie. Wyjazd do Niemiec pozwoli Ci zasmakować innego sposobu na spędzanie wolnego czasu i podejścia do pracy.

Podróże

Często z uwagi na bliskie sąsiedztwo z Niemcami nie zdajemy sobie sprawy, jaki potencjał turystyczny tkwi w tym pięknym kraju. Położony u podnóża Alp ma dostęp do morza Bałtyckiego i Północnego, dzięki czemu każdy wielbiciel gór czy wody znajdzie coś dla siebie. Miejsc wartych odwiedzenia w Niemczech jest naprawdę wiele. Z całą pewnością należą do nich Monachium czy Berlin, nie należy jednak zapominać o niezliczonych klimatycznych wioskach oraz malowniczych wsiach położonych w górach. Będąc w Niemczech z pewnością zobaczysz kilka z wielu atrakcyjnych miejsc, takich jak górzysty Schwarzwald, malownicze jezioro Bodeńskie czy Bawarię – krainę sera, piwa i regionalnych dzieł sztuki. W Niemczech nie sposób się nudzić, dlatego jest to wspaniałe miejsce na rodzinne wypady, w których jako Au Pair będziesz brała udział.

Nauka

Język niemiecki jest często uważany przez Polaków za język twardy, trudny do nauczenia. Jednak spędzając czas w niemieckiej rodzinie odkryjesz, że ma w sobie wiele wdzięku i melodii, a czas spędzany z dziećmi pozwoli Ci na szybkie opanowanie go i swobodne komunikowanie się z innymi. Gawo Au Pair oferuje Ci codzienny kontakt z językiem i możliwość uczęszczania na dodatkowy kurs językowy, który pomoże Ci zdać egzamin z języka niemieckiego. 

Praca

Praca opiekunki w niemieckiej rodzinie jest przyjemna i spokojna. Niemieckie dzieci wychowywane są w poczuciu osobistej wolności, ale w rzeczywistości ta wolność jest obwarowana całą serią zakazów higienicznych i towarzyskich. Panuje przekonanie, że nauka powinna być przyjemnością, a od bycia grzecznym ważniejsze jest poświęcanie uwagi i okazywanie szacunku drugiej osobie. Niemieckie dzieci uczone są samodyscypliny, ale do niej dochodzi się stopniowo, poprzez rozmowę – i to będzie Twoim głównym zadaniem. Staniesz się przewodnikiem po krainie życia, który nauczy dzieci równowagi pomiędzy obowiązkami a przyjemnościami i zabawą. 

Przygoda

Wyjazd do Niemiec jako Au Pair to początek niezwykłej przygody z odmienną obyczajowością! Masz okazję poznać inny tryb życia, inną mentalność społeczną, inny sposób postrzegania świata. Gawo Au Pair stwarza warunki nie tylko do pracy i nauki, ale także do przeżycia niezapomnianych chwil wśród interesujących ludzi z rożnych zakątków świata, których nie brakuje w Niemczech. Zacznij działać już teraz i aplikuj z Gawo!

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego Koordynatora w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej: będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w Niemczech: po wyborze rodziny i ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!

 

 

 

 

Zobacz wszystkie Blogi,relacje, wspomnienia

Aleksandra

Kraj pobytu: Majorka (Hiszpania)
Data pobytu: VII 2012 – X 2012

Ola przypadkiem znalazła się w Hiszpanii, ale pobyt Au Pair na Majorce był wspaniałym doświadczeniem.
więcej

Alicja

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: XI 2011 -VII 2013

Dla Alicji program au pair w USA to ogromna zmiana w jej życiu . Poznanie Ludzi z całego Świata. Wspomnienia z tego okresu pozostaną na całe życie
więcej