Aplikuj

Odkryj zieloną Irlandię z Gawo Au Pair!

Czy wiedziałaś, że to w Irlandii powstał Titanic, Biały Dom w Waszyngtonie zaprojektował Irlandczyk James Hoban a statuetkę Oscara Cedric Gibbons? Irlandia to wyspa nie tylko zielona, ale także pełna ciekawych osobowości oraz tajemnic, które warto odkryć i poznać osobiście.

Gawo Au Pair od 16 lat organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair. W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymasz kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie możesz uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać uroki Irlandii!

Podróże

Program Gawo Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą będziesz mogła każdego dnia poznawać ich kulturę, sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnych chwilach z pewnością nie raz wybierzesz się na bliższe i dalsze wycieczki.
Irlandia, jak na dość małą wyspę, ma sporo do zaoferowania. Klify Moheru, wyspy Aran (gdzie powszechnie używa się języka irlandzkiego), wąwóz górki Dunloe, wodospad Torc, ocean, plaże, lasy, to tylko niektóre z wielu krajobrazów jakie można tam zobaczyć. Bogactwo zabytków Irlandii jest oknem na świat historii i kultury tego miejsca. Zarówno dziewicze zakątki natury jak i turystyczny, pełen pozytywnej energii Dublin czekają na Ciebie i Twoją przygodę.

Nauka

Przebywając w Irlandii masz szansę poznać lepiej dwa języki: angielski i irlandzki, które znacznie się od siebie różnią. Język irlandzki należy do grupy języków celtyckich a do jego zapisu używa się alfabetu łacińskiego, a także odrębnego pisma ogamicznego. Z języka irlandzkiego wywodzi się język gealicki szkocki oraz język shelta. Sam irlandzki zaś dzieli się na trzy podstawowe dialekty. Jeśli jesteś pasjonatką języków, chcesz za jednym wyjazdem stać się poliglotką - czy nie warto odwiedzić tej kraj, aby poznać jego kulturę tak silnie związaną z językiem, który będzie Twoim codziennym towarzyszem.
W czasie pobytu u irlandzkiej rodziny codzienny kontakt z językiem pozwoli Ci nauczyć się jego melodii i akcentu oraz swobodniej porozumiewać się z innymi. Uczestnictwo w dodatkowych kursach językowych pomoże Ci zdać egzamin z języka angielskiego.

Praca

Jako Au Pair w Irlandii staniesz się nie tylko opiekunką, ale przede wszystkim członkiem rodziny goszczącej i nauczycielem. Twoim zadaniem będzie opieka nad dziećmi, rozwijanie ich talentów i wsparcie emocjonalne.
Irlandia bardzo różni się od Polski pod względem warunków wychowania dzieci. Irlandzkie dzieci przebywają bardzo dużo w domu, rzadko można spotkać je na dworze bawiących się z rówieśnikami. Często spędzają swój wolny czas przed telewizorem lub grając w gry komputerowe. Może dzięki Tobie odkryją uroki innych rozrywek. Jeśli lubisz gotować, to irlandzkie rodziny z pewnością będą szczęśliwe, mając Cię pod swoim dachem. Bardzo prawdopodobne zatem, że Twoim zadaniem będzie dbanie o odpowiednią dietę dzieci.

Przygoda

Wyjazd jako Au Pair do Irlandii to nie tylko praca i nauka języka, ale także poszerzanie swoich kulturowych horyzontów. Irlandzkie rodziny są niezwykle miłe i gościnne. Będąc ich Au Pair poznasz z pewnością nietypowe dla Ciebie obyczaje, np. w dzień urodzin dziecka podnosi się je do góry nogami i uderza delikatnie głową o podłogę na szczęście. Liczba uderzeń odpowiada wiekowi dziecka plus jeden. Co jeszcze kryje w sobie ten piękny kraj? Przekonaj się sama i aplikuj już dziś!

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego Koordynatora w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej.

-Będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w Irlandii.

-Po wyborze rodziny, ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!