Aplikuj

Odkryj Hiszpanię z Gawo Au Pair!


Hiszpanie cieszą się najlepszym stylem życia w Europie. Znani są ze swoich silnych więzów rodzinnych, miłości do dzieci i szacunku wobec starszych. Kto nie chciałby stać się choć na krótką chwilę członkiem tej społeczności? Dzięki Gawo Au Pair masz na to szansę!

Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair od 1999 roku. W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymasz kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie możesz uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać uroki Hiszpanii!
Może będziesz mieć okazję wziąć udział w corocznej walce na pomidory, która jest tradycją od 1945 roku. A może nauczysz się tańczyć flamenco? Z pewnością skosztujesz przepyszne tapas i nacieszysz oczy pięknymi widokami.
Wspaniałe jedzenie, imponująca architektura, słoneczna pogoda, piaszczyste plaże, relaksujące sjesty, uśmiechnięci tubylcy to tylko niektóre z walorów Hiszpanii. Dlaczego jeszcze warto wybrać się z Gawo do Hiszpanii jako Au Pair? Oto kilka argumentów:

Podróże

Program Gawo Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą będziesz mogła każdego dnia poznawać ich kulturę, sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnych chwilach z pewnością nie raz wybierzesz się na bliższe i dalsze wycieczki.
Jeśli jesteś miłośniczką natury, to Hiszpania jest dla Ciebie idealna. Znajduje się w niej 200 rezerwatów przyrody oraz 12 parków narodowych. To kraj wyżynny i górzysty, zatem czekają Cię ciekawe wyprawy traperskie, ale także kąpiele słoneczne na jednej z tysiąca plaż.
Masz do wyboru wiele ciekawych i pięknych miejsc. Może to będzie Madryt - najludniejsze miasto w Hiszpanii i najbardziej zielona stolica Europy. A może zauroczy Cię Grenada, gdzie w ciągu kilku godzin można jeździć na nartach w górach Sierra Nevada, a potem kąpać się w Morzu Śródziemnym na Costa del Sol. A może zamiast na południe postanowisz wybrać się na północ do największego miasta Kraju Basków – Bilbao? Równie zachęcająca jest środkowa Hiszpania z Toledo (niedaleko Madrytu) – siedziba prymasów Hiszpanii, jeden z najcenniejszych klejnotów hiszpańskiej architektury, a także Santiago de Compostela, Cordoba, San Sebastian, Valencia, Seville oraz oczywiście Barcelona!

Nauka

Język hiszpański jest drugim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi! Posługuje się nim jako językiem ojczystym około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach. Warto więc go poznać, najlepiej w oryginalnym wydaniu, w Hiszpanii.
W czasie pobytu u hiszpańskiej rodziny codzienny kontakt z językiem pozwoli Ci nauczyć się jego melodii i akcentu oraz swobodniej konwersacji. Co więcej, będziesz miała możliwość zaznajomić się z dialektem w danym regionie. Uczestnictwo w dodatkowych kursach językowych pomoże Ci zdać egzamin z języka hiszpańskiego.

Praca

Au Pair to praca, ale przede wszystkim wyzwanie. Niepowtarzalna szansa na sprawdzenie siebie w roli opiekunki, a jednocześnie przyjaciółki i nauczycielki życia dzieci. To również unikalna możliwość poznania pięknego kraju, zwiedzanie licznych muzeów i galerii, odkrycie nowej kultury, tak różnej od naszej. Au Pair pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym.

Przygoda

Wyjazd z Gawo jako Au Pair do Hiszpanii to prawdopodobnie największa przygoda Twojego życia! Masz okazję zrealizować kilka celów w jednym czasie. Nowe doświadczenie, nowe umiejętności i kwalifikacje – to daje Ci Gawo Au Pair. A nowi przyjaciele z Hiszpanii i całego świata czekają na Ciebie!

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego konsultanta w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej: będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w Hiszpanii: po wyborze rodziny i ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!

Zobacz wszystkie Blogi,relacje, wspomnienia

Ania

Kraj pobytu: usa /Kalifornia
Data pobytu: 06.2011-06.2013

Z Gdyni jest blisko do San Francisco! Tak uważa Ania, która spędziła 2 lata w USA w ramach programu Au Pair a to był dopiero początek jej wielkiej podróży ! Czytaj jej blog, aby dowiedzieć się jak wyglądało jej życie w USA i co można ciekawego robić po zakończeniu pobytu au pair!
więcej

Magdalena

Kraj pobytu: usa
Data pobytu: 01.2006- 02.2007

Wyjazd au pair pozwala przekonać się, że każdy kraj ma inną kulturę i obyczaje, które warto poznać, oraz wiele wspaniałych miejsc, które trzeba zobaczyć. Udział w programie poszerza horyzonty, uczy samodzielności, cierpliwości, pozwala na zdobycie różnych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Ja zrozumiałam, że moją największą pasją są podróże i z tym wiążę swoją przyszłość.
więcej