Aplikuj

Odkryj Francję z Gawo Au Pair!

Chciałabyś odwiedzić Francję? Cóż…nie jesteś jedyna! Z Gawo Au Pair to możliwe. Francja to bogactwo kultur i różnorodności jak również stolica wolności. Oferuje ogrom możliwości w wielu dziedzinach życia.

Od 16 lat Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair. W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymasz kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie możesz uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać uroki Francji!
Francja to czwarty najpopularniejszy kierunek zwiedzania wśród turystów na świecie. Każdego roku tysiące – głównie młodych ludzi – decyduje się na wyjazd do tego pięknego kraju. Chcą go zwiedzić, zamieszkać w nim, studiować lub pracować, nauczyć się języka. 

Podróże

Program Gawo Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą będziesz mogła każdego dnia poznawać ich kulturę, sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnych chwilach z pewnością nie raz wybierzesz się na bliższe i dalsze wycieczki.
Francja to nie tylko zabytkowy, piękny, romantyczny Paryż. Z Gawo Au Pair możesz odwiedzić słoneczne Lazurowe Wybrzeże, cudownie pachnąco-lawendową Prowansję, drugie co do wielkości miasto we Francji – Marsylię, kolebkę filmografii – Lyon, gdzie bracia Lumière nakręcili swój pierwszy film, jedno z najważniejszych miejsc na mapie produkcji win – Bordeaux lub Avignon – najpiękniejsze średniowieczne miasto w Europie.

Nauka

W czasie pobytu u rodziny goszczącej każdego dnia będziesz doskonalić język francuski. Nabierzesz praktycznej znajomości oraz swobody w porozumiewaniu się. Uczestnictwo w dodatkowych kursach językowych pozwoli Ci zdać egzamin z języka francuskiego.

Praca

Twoim głównym zadaniem będzie opieka nad dziećmi. Francuskie dzieci są zazwyczaj dobrze wychowane i grzeczne. Ich usposobienie i francuskie metody wychowawcze stały się tematem takich książek jak: "W Paryżu dzieci nie grymaszą" czy "Dlaczego francuskie dzieci nie pyskują?". Masz okazję sprawdzić to na własnej skórze.

Przygoda

Wyjazd jako Au Pair do Francji  to prawdopodobnie największa przygoda twojego życia! Poznasz mnóstwo nowych przyjaciół nie tylko z Francji, ale i z całego świata, z którymi będziesz spędzać  wolny czas i odkrywać uroki Francji.

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego Koordynatora w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej.

-Będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu we Francji.

-Po wyborze rodziny i ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!

  

 

 

 

 

Zobacz wszystkie Blogi, relacje, wspomnienia

Aleksandra

Kraj pobytu: Majorka (Hiszpania)
Data pobytu: VII 2012 – X 2012

Ola przypadkiem znalazła się w Hiszpanii, ale pobyt Au Pair na Majorce był wspaniałym doświadczeniem.
więcej

Alicja

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: XI 2011 -VII 2013

Dla Alicji program au pair w USA to ogromna zmiana w jej życiu . Poznanie Ludzi z całego Świata. Wspomnienia z tego okresu pozostaną na całe życie
więcej