Aplikuj

Odkryj Francję z Gawo Au Pair!

Chciałabyś odwiedzić Francję? Nie jesteś jedyna! Z Gawo Au Pair to możliwe. Francja to bogactwo różnorodności i kultur, jak również stolica wolności. Oferuje ogrom możliwości w wielu dziedzinach życia.

Gawo Au Pair organizuje bezpieczne i legalne wyjazdy Au Pair od 1999 roku. W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymasz kieszonkowe, wyżywienie oraz zamieszkanie. W wolnym czasie możesz uczęszczać na kurs językowy oraz poznawać nowych przyjaciół, z którymi będziesz odkrywać uroki Francji!
Francja to czwarty najpopularniejszy kierunek zwiedzania wśród turystów na świecie. Każdego roku tysiące – głównie młodych ludzi – decyduje się na wyjazd do tego pięknego kraju. Chcą go zwiedzić, zamieszkać w nim, studiować lub pracować, nauczyć się języka. 

Podróże

Program Gawo Au Pair daje niesamowitą możliwość podróżowania. Mieszkając ze swoją rodziną goszczącą będziesz mogła każdego dnia poznawać ich kulturę, sposób spędzania czasu i celebrowania świąt. W wolnych chwilach z pewnością nie raz wybierzesz się na bliższe i dalsze wycieczki.
Francja to nie tylko zabytkowy, piękny, romantyczny Paryż. Z Gawo Au Pair możesz odwiedzić słoneczne Lazurowe Wybrzeże, cudownie pachnącą, lawendową Prowansję, drugie co do wielkości miasto we Francji – Marsylię, kolebkę filmografii – Lyon, gdzie bracia Lumière nakręcili swój pierwszy film, jedno z najważniejszych miejsc na mapie produkcji win – Bordeaux lub Avignon – najpiękniejsze średniowieczne miasto w Europie.

Nauka

W czasie pobytu u rodziny goszczącej każdego dnia będziesz doskonalić język francuski. Nabierzesz praktycznej znajomości oraz swobody w porozumiewaniu się. Uczestnictwo w dodatkowych kursach językowych pozwoli Ci zdać egzamin z języka francuskiego.

Praca

Twoim głównym zadaniem będzie opieka nad dziećmi. Francuskie dzieci są zazwyczaj dobrze wychowane i grzeczne. Ich usposobienie i francuskie metody wychowawcze stały się tematem takich książek jak: "W Paryżu dzieci nie grymaszą" czy "Dlaczego francuskie dzieci nie pyskują?". Masz okazję się o tym przekonać.

Przygoda

Wyjazd jako Au Pair do Francji  to prawdopodobnie największa przygoda twojego życia! Poznasz mnóstwo nowych przyjaciół nie tylko z Francji, ale i z całego świata, z którymi będziesz spędzać wolny czas i odkrywać uroki Francji.

 

Jak zostać Au Pair?

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od naszego Koordynatora w celu zweryfikowania Twojej kandydatury.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej: będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tą idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu we Francji: po wyborze rodziny i ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

 

Nie zwlekaj i rozpocznij aplikację z Gawo Au Pair!

  

 

 

 

 

Zobacz wszystkie Blogi, relacje, wspomnienia

Aleksandra

Kraj pobytu: Majorka (Hiszpania)
Data pobytu: VII 2012 – X 2012

Ola przypadkiem znalazła się w Hiszpanii, ale pobyt Au Pair na Majorce był wspaniałym doświadczeniem.
więcej

Alicja

Kraj pobytu: USA
Data pobytu: XI 2011 -VII 2013

Dla Alicji program au pair w USA to ogromna zmiana w jej życiu . Poznanie Ludzi z całego Świata. Wspomnienia z tego okresu pozostaną na całe życie
więcej