Aplikuj

Au Pair - opieka nad dziećmi dla nowoczesnej rodziny!

Rodzice muszą we współczesnym świecie zmierzyć się z wyzwaniami, które nie istniały w przeszłości. Kiedyś mieszkaliśmy we wspólnym domu wraz z dziadkami, którzy w naturalny sposób przejmowali pomoc w opiece nad wnukami. Teraz mieszkamy oddzielnie, a bardzo często w związku z pracą zawodową zamieszkujemy bardzo daleko od najbliższych, przez co że brakuje nam pomocnych dłoni, które mogłyby pomóc w opiece nad dziećmi.

Jesteśmy przekonani, że zaproszenie Au Pair sprawi, że Twoje obowiązki wynikające z rodzicielstwa staną się łatwiejsze. Au Pair zamieszka z Wami, stanie się częścią rodziny. W zamian za kieszonkowe, zamieszkanie i  wyżywienie uzyskacie niezawodne i elastyczne wsparcie w codziennej opiece nad dziećmi.

Kto to jest Au Pair?

Au Pair to młoda osoba z innego kraju, która mieszka z rodziną goszczącą zapewniając opiekę nad dziećmi (jak niania, ale lepiej!). Au Pair pracuje 25-45 godzin tygodniowo (w zależności od kraju, w którym mieszka rodzina), w zamian za możliwość zamieszkania z rodziną goszcząca w wybranym kraju. Au Pair mieszkając z Wami będzie każdego dnia doskonaliła znajomość języka, w jakim porozumiewa się Twoja rodzina, będzie także poznawać kulturę Twojego kraju.

Jakie są obowiązki Au Pair?

Au Pair może wykonywać wiele czynności, które będą dużą pomocą w codziennej opiece nad dziećmi. W każdej rodzinie szczegółowy harmonogram  obowiązków może być inny ale najczęściej należy do nich:

  • opieka nad dziećmi
  • przygotowywanie posiłków dla dzieci i sprzątanie po nich
  • pomoc w odrabianiu lekcji
  • zawożenie / zaprowadzanie dzieci do szkoły i na zajęcia dodatkowe