Aplikuj

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego konkursu! Gratulujemy wszystkim laureatom!

Bez wychodzenia z domu!Spotkanie online!
Dowiesz się wszystkiego o Au Pair USA!
Zapraszamy 09.02.2017 godzina 20:00!

Zarejestruj się juz teraz!

Wszystkich maturzystów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Napisz list w języku ankielskim i wygraj bezpłatny wyjazd do USA!

Już dziś zgłoś swoja szkołę do konkursu!

Kwitnące kasztany to znak,że zaczynają się matury!
Gawo Au Pair trzyma za Was kciuki!

Bez wychodzenia z domu! Spotkanie online!
Dowiesz się wszystkiego o Summer Au Pair!
Zapraszamy. Zarejestruj się już teraz!

Z dniem 1 kwietnia zmieniamy ceny na wszystkie wyjazdy Au Pair Europa! Aktualna cena to tylko 590zł! Zapraszamy do korzystania z niskich cen! 

Chcesz spędzić niesamowite wakacje w Hiszpanii? Hiszpańskie rodziny poszukują au pair, które zechcą zamieszkać z nimi na okres wakacji w zamian za opiekę nad dziećmi oferują kieszonkowe, bepłatne zamieszkanie i wyżywienie. Hiszpańskie słońce czeka na Ciebie! Nie zwlekaj zgłoś sie już dziś!

Chcesz spędzić wakacje we Francji ? Francuskie rodziny czekają na au pair ! Nie zwlekaj zgłoś sie juz dziś !

Uwaga! Z dniem 31 marca 2016 ulegają zmianie koszty uczestnictwa w Programie AuPair USA. Nowa opłata będzie wynosić 1090zł. Zapraszamy do skorzystania z niższych opłat i podpisania umowy na wyjazd Au Pair USA przed zmianą cennika.

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy dla Au Pair życzy Gawo. Szczególnie pozdrawiamy wszystkch, którzy spędzają święta daleko od rodzinnego domu .....

Chcesz spędzić niesamowite wakacje w Hiszpanii? Hiszpańskie rodziny poszukują au pair ,które zechcą zamieszkać z nimi na okres wakacji w zamian za opiekę nad dziećmi oferują kieszonkowe, bepłatne zamieszkanie i wyżywienie.  Hiszpańskie słońce czeka na Ciebie! Nie zwlekaj zgłoś sie już dziś

Opłata za Au Pair Holandia tylko 140zł Bezpłatne ubezpiecznie, 340Euro kieszonkowe + 270Euro sytypendium na kurs językowy.

Dla wszystkich tegorocznych absolwentów przygotowaliśmy specjalną promocję. Specjalny rabat na dobry start! Program Au Pair w specjalnej cenie 600 zł dla Absolwentów !

Zmieniamy się dla Was! Nowe logo, nowa mobilna strona internetowa, abyście mogli zawsze nas znaleźć! Zapraszamy do zapoznania się z nasza nową stroną internetową !